Lipiany po latach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Joanna 11-08-17 0:02

W ubiegłym tygodniu odwiedzilam miasteczko ,w którym spędziłam 8 lat mego dzieciństwa.Był to dla mnie szczęśliwy czas .Mam ogrom cudownych wspomnień związanych ze szkolą,jeziorami i kolegami z Sikorskiego.Widok miasta po 38 latach bardzo mnie rozczarował (stwierdzam to z przykrością).Moja ulica Sikorskiego to jakaś ruina,szkola z koszmarną dobudówką na czerwonym budynku i karykaturą Koziołka Matołka ,zaniedbane okolice kościoła wprawiły mnie w zły nastrój.Nie tego oczekiwałam i nie takie mam wspomnienia.W cukierni (kiedyś słynącej z doskonałych wypieków)chciano nas otruć.Stare ,ohydne aklerki wylądowały w koszu.Było mu wstyd.Jedyny miły akcent to park przy Sikorskiego (codziennie chodziłam tamtędy do szkoły).Jest to ładnie zagospodarowany teren.Zróbcie coś z tym miastem.

Odpowiedz Cytuj
Lipianczyk 11-08-17 9:49

Pociesze ciebie , bedzie jeszcze gorzej szanowny panujacy chce na czwarta kadencje zostac BURMISTRZEM i co ciekawie zsostanie dz mieszkanca BATOWA pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
J 23 16-08-17 11:38

Ja daje propozycje ze za zaslugi dla Lipian wybrac go DOZYWOTNIO

Odpowiedz Cytuj
Jordan 23 31-08-17 3:21

To odpowiedni kandydant no to stanowisko. sprawdzilem jego cv, jest kompetentny, uczciwy i rzetelnie wypelnia swoje obowiazki. mysle, ze ta osoba przyniesie same pozytywne zmiany w naszym pieknym miescie jakim sa lipiany. niejednokotnie dzialal charytatywnie, pomagal dzieciom i starszym osobom. ostatnio widzialem jak przeprowadzal staruszke przez jezdnie!! jestem za tym aby objal wladze nad gmina. co o tym sadzicie moi kochani parafianie. rozmawialem z ksiedzem - widzi w nim potencjal. ja z pewnoscia zaglosuje na niego. mam nadzieje, ze zmieni opinie lipian na lepsza, conajmniej na 3 kadencje. slyszalem, ze ma zamiar sprowadzic bogatego biznesmena z gdanska, wlasciciela wielu kawiarn i restauracji. czekam na wasze opinie i do zobaczenia przy urnie!!

Odpowiedz Cytuj
Obserwator 01-09-17 10:08

Ty po co wybory skoro ty juz z ksiedzem rozmawiales.Ksiedza na burmistrza

Odpowiedz Cytuj
Miłka 01-09-17 23:02

A co na to jego pracodawca - obecny Pan Burmistrz?

Odpowiedz Cytuj
Waisdu 07-09-17 4:15

Opa opa dziada mecze juz druga dobe

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://lipiany.istrefa.com

istrefa gmina Lipiany | istrefa powiat pyrzycki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Lipiany - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat pyrzycki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 74-240


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem