Najtanszy spirytus i tyton

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 7

Lipianczyk 23-02-17 22:31

Babicki wykancza konkurencje najtanszym spirytusem i tytoniem. Ostatnio smierc poniosly dwie osoby , ktore sie zatruly spirytusem kupionym od babickiego , Jednak powiazania KONFIDENCKIE babickiego z Policja sa tak duze ze Policja przymyka oko na smierc dwoch osob. Ile jeszcze osob musi zginac , zatruc sie tym gownem ktorym oz chandluje , a zyskami dzieli sie z lipianskimi i Pyrzyckimi Policjantami.

Odpowiedz Cytuj
Alibaba 23-02-17 22:38

Tak to prawda. Lipianska Policja kryje babickiego i bierze od niego kasa za przymykanie oka. Jego przyjaciel policjant wroblewski razem z nim roprowadza nielegalny spirytus i tyton. Cal Lipianska policja i Pyrzycka jest zkorumpowana i oplacana przez przestecow takich jak babicki. babicki i jego matka , zoska babicka sprzedaja tyton i spirytus pod parasolem ochronnym policji.

Odpowiedz Cytuj
Awgan 23-02-17 23:25

Tak to prawda. Wszyscy w Lipianach i okolicach wiedza ze babicki to KONFIDENT POLICYJNY. Donosi na wszystkich i wspolpracuje z policja ,a Lipianska Policja razem z nim dzieli sie zyskami ze sprzedazy spirytusu i tytoniu. Dwie osoby zapily sie na smierc spirytusem kupionym od Bbickiego i policja sprawe ucisza , zeby swojego konfidenta czasem nie ukarac.

Odpowiedz Cytuj
Ela 24-02-17 13:38

Rozmawiałam z chłopakami co siedzieli razem z babickim w więzieniu,opowiadali że siedział on na porodówkach i tam go pompowali w tyłek. Ateraz pompują go Lipiańscy policjanci.

Odpowiedz Cytuj
Zaga 24-02-17 20:27

Najsmieszniejsze jest to ze babicki zakapowal Wozka. Wiem to z dokladnego i sprawdzonego zrodla. Za jednym zamachem pozbyl sie konkurencji z Lipian z narkotykami i dostal nagrode z Policji za nadanie Wozka. A teraz tacy niby przyjaciele , smiac mi sie chce z tej bandy konfidentow

Odpowiedz Cytuj
Leon 24-02-17 20:57

Bobik ty PALO ,KONFIDENCIE czemu zakapowales Wozka ???? Nie mogles sie z nim podzielic Lipianami

Odpowiedz Cytuj
Pan życia i śmierci 24-02-17 21:25

Wózek?stary kryminał tango i pasjonat walenia Mietków Sprinterów.Nie rozumie tej dziewczyny że rżnie się z takim pacanem.

Odpowiedz Cytuj
Chlopak z placu 24-02-17 21:56

Bobik , nie daj sie , wez z policji zaswiadczenie ze nie jestes policyjnym konfidentem i pokaz nam na placu, a bedzie wszystko git.

Odpowiedz Cytuj
Misiek 25-02-17 0:33

Czemu sie czepiacie chlopaka. Kupuje od niego spirytus juz od kilku lat i jakos na razie nie osleplem a i tyton ma bardzo tanio choc czasem troche zalatuje. Jak dobrze sie zagada to i cos do noska sprzeda , tak wiec chlopaczyna jest uzyteczny , a ze wspolpracuje z policja to juz inna bajka . pozdrawiam i polecam.

Odpowiedz Cytuj
Tajny współpracownik Lipiań 25-02-17 9:48

Bardzo mi miło,że jest tak duże zainteresowanie moją osobą.Po charakterze i tonie pisma oraz błędach widzę,że mamy tu do czynienia z moim życzliwym Lipiańskim przyjacielem. Odwiedziłeś już wszystkie bliższe i dalsze komisariaty Policji oraz Sądy po drodze zahaczyłeś o kuratorium,opowiedziałeś jaki to jestem ZŁY i nie dobry.A,że już nigdzie nie chcą Cię słuchać to urojenia pozostało Ci wylać w internecie. Żal mi ciebie.Pozdrawiam.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lipiany.istrefa.com

istrefa gmina Lipiany | istrefa powiat pyrzycki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Lipiany - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat pyrzycki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 74-240


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem