Najtanszy spirytus i tyton

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 6 z 7

Ptak Nielot 27-02-17 11:08

Autor 23-02-2017 21:31:44 Babicki wykancza konkurencje najtanszym spirytusem i tytoniem. Ostatnio smierc poniosly dwie osoby , ktore sie zatruly spirytusem kupionym od babickiego , Jednak powiazania KONFIDENCKIE babickiego z Policja sa tak duze ze Policja przymyka oko na smierc dwoch osob. Ile jeszcze osob musi zginac , zatruc sie tym gownem ktorym oz chandluje , a zyskami dzieli sie z lipianskimi i Pyrzyckimi Policjantami.
Ty tępy Ćwoku te osoby zmarły nie od wypicia wódki p.B.tylko dlatego że byli zwykłymi życiowymi pijakami,nędznymi zerami.Stało się z nimi to na co sobie sami zasłużyli,nie ma czego i kogo żałować,koniec kropka

Odpowiedz Cytuj
POLICEMAN 27-02-17 11:17

Autor 26-02-2017 18:04:00 Nienawidze tej grobej parowy. Niestety koncza sie ferie i jutro bede musiala znowu go ogladac w przedszkolu. Mam tego pecha ze moj synek chodzi do jednej grupy z jego synem. Jak widze te sztuczne zachowanie i udawanie takiej zakochanej pary Lipianskich celebrytow , to az zygac sie chce. Tfu.
Co Ty idiotko lipiańska pieprzysz,co dzieci mają wspólnego z tym że Ty nie lubisz p.B.nie mieszaj dzieci do spraw dorosłych,jak nie chcesz się z nim spotykać w przedszkolu to nauczaj je sama,tępe ludzie lipiańskie.

Odpowiedz Cytuj
Tajny współpracownik Lipiań 27-02-17 11:27

Tyle tutaj oskarżeń i wyzwisk co do mojej osoby,że nie wiem od czego zacząć.Przykre jest to,że tyle w Was nienawiści,jeżeli kogoś skrzywdziłem,uraziłem lub moja osoba wzbudza u kogoś obrzydzenie to jest mi przykro z tego powodu,nie zrobiłem i nie robię tego umyślnie.Oświadczam,że nie handluje spirytusem i nie będę handlował przyznaje się że kiedyś czymś takim się zajmowałem ale już nigdy to tego nie powrócę,zostałem już za to ukarany.Resztę oskarżeń i wyzwisk od parów konfidentów to nawet tego nie komentuje bo uwłacza to mojej godności.Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Wodzu 27-02-17 18:54

Pewnie Panie JAWNY. My Ci wszyscy bezdusznie wierzymy. To nie Ty handlujesz dragami. To nie Ty handlujesz tytoniem. To nie Ty handlujesz spiryrusem. Wyglada na to ze to szanowna Pani Zofia sama na skuterku w plecaku towar rozwozi. Ale sie wszyscy mylili.

Odpowiedz Cytuj
Lipianczyk 27-02-17 19:59

Do Ptak Nielot. Sam jestes tempym SWOKIEM Zapamietaj sobie raz na zawsze , ze 1- o zmarlych nie pisze sie w ten sposob i sie im nie ubliza , 2-oni maja rodziny, dzieci , ktore moga czytac to co tutaj wypisujesz i napewno bardzo jest im przykro z tego powodu. Pamietaj ze wyrzadzone zlo drogiemu czlowiekowi zawsze do Ciebie wraca. Tak wiec w niedalekiej przyszlosci o Tobie tez napisza ze byles -nedzne zero- a Twja stara to zwykle dno. Zycze Ci tego.

Odpowiedz Cytuj
A Żużu ?i 28-02-17 13:21

A zapomnieliście już Żuża. Biegał dla niego z dragami przez jakiś czas ,a później jak się stał nie wygodny to nagle policja go zawinęła ,a ta groba parowa dalej się buja. Nowa ksywa, " Parówa -ML."

Odpowiedz Cytuj
Baba 28-02-17 14:19

Jakie dzieci? Jakimi dziećmi się ona zajmowała? Bo na pewno nie swoimi. Jej córka zajmuje się sobą sama od wielu już lat. Mieszka u ojca.Synem się zajmowała? kiedy? między jednym transem, a drugim? Widzę mamusia jak ta lala. Niech jej ziemia lekką będzie.

Odpowiedz Cytuj
Ptak Nielot 28-02-17 18:13

Autor 27-02-2017 18:59:14 Do Ptak Nielot. Sam jestes tempym SWOKIEM Zapamietaj sobie raz na zawsze , ze 1- o zmarlych nie pisze sie w ten sposob i sie im nie ubliza , 2-oni maja rodziny, dzieci , ktore moga czytac to co tutaj wypisujesz i napewno bardzo jest im przykro z tego powodu. Pamietaj ze wyrzadzone zlo drogiemu czlowiekowi zawsze do Ciebie wraca. Tak wiec w niedalekiej przyszlosci o Tobie tez napisza ze byles -nedzne zero- a Twja stara to zwykle dno. Zycze Ci tego.
,,Lipiańczyk,, słyszysz co mówi ,,Baba,,ma 100% racji,na mnie nikt tak nie powie bo ja nie piję alkoholu,i ciężko pracuje,chuj kładę na twoje katolickie farmazony.

Odpowiedz Cytuj
Prości ludzie 28-02-17 20:30

To co tu jest napisane aż zadziwia,prostota ludzkich umysłów nie zna granic.

Odpowiedz Cytuj
Kulawy 01-03-17 23:08

A co sie dziwicie , chlopaczyna robi wszystko zeby z powrotem do wiezienia nie wrocic. Po prostu boi sie, zeby Kulawy znowu mu Chodakowskiej nie stukal , tak jak to bylo ostatnio.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lipiany.istrefa.com

istrefa gmina Lipiany | istrefa powiat pyrzycki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Lipiany - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat pyrzycki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 74-240


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem